• Witamy na stronie internetowej ANTAQ New Technology
  • info@antaq.pl
ul. Hugo Kołłątaja 7/22

37-300 Leżajsk

Tel. +48 604 323 040

Zadzwoń teraz

Dział produkcji

  • Home
  • Dział produkcji

Produkcja urządzeń technologicznych.

Działalność firmy ANTAQ ma w swoim zakresie projektowanie, produkcje, montaż oraz rozruch linii technologicznych dla każdej z branży przemysłu. Przed każdym zleceniem zostaje opracowana szczegółowa wizualizacja procesów technologicznych.

Produkcja urządzeń mechanicznych.

Nasza oferta obejmuję detaliczną produkcję urządzeń mechanicznych oraz masową produkcję urządzeń dedykowanych do zakładów produkcjach. Istnieje możliwość wyprodukowania urządzenia według dokumentacji dostarczonej przez Klienta lub na podstawie własnych projektów.

Obróbka mechaniczna elementów metalowych.

Aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów inwestujemy zarówno w wiedzę jak i park maszynowy. W naszej firmie obróbka metali odbywa się głównie na maszynach opartych na systemach CNC, dzięki temu gotowe produkty i elementy są idealnym odwzorowaniem dokumentacji klienta.

Produkcja podzespołów lub gotowych wyrobów według dokumentacji własnej lub powierzonej.

Pierwszym krokiem przy produkcji jest przekazanie lub utworzenie niezbędnej dokumentacji. Według opracowania zostają realizowane kolejne kroki przy produkcji prototypu danego przedmiotu, po czym jeżeli jest to konieczne przeprowadzane są badania oraz odbiór prototypu przez klienta.

Produkcja konstrukcji stalowych według własnej dokumentacji lub zlecającego

Nasza firma jest wiodącym producentem stalowych elementów konstrukcyjnych. Oferta skierowana jest głównie do firm krajowych jak i zagranicznych. Konstrukcje sporządzane są wg. założeń klienta.

Produkcja konstrukcji nietypowych lub na specjalne zamówienie.

Zajmujemy się produkcją konstrukcji nietypowych na specjalne zamówienie. Nasze doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz sprawdzone komponenty naszych dostawców umożliwiają realizację praktycznie każdego zlecenia.

Produkcja konstrukcji stalowych obiektów przemysłowych.

Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem konstrukcji stalowych pod obiekty przemysłowe, na które składa się projektowanie, produkcja oraz montaż hal przemysłowych, wiat rolniczych oraz innych konstrukcji stalowych. Stosujemy najwyższej jakości materiały, dzięki czemu wykonane przez nas obiekty są solidne i bezpieczne.

Produkcja instalacji przemysłowych.

Wykonujemy prace instalacyjne w zakresie podłączania maszyn i urządzeń w niezbędne instalacje. Realizujemy instalacje elektryczne, hydrauliczne, pneumatyczne i wodne, wprowadzając maszyny w ruch.

Produkcja elementów maszyn i urządzeń.

Produkcja elementów maszyn i urządzeń dla różnorakich gałęzi przemysłu, m.in. budowlanego, drogowego, wydobywczego, papierniczego oraz urządzeń specjalnego przeznaczenia. Dostarczany przez nas produkt posiada najwyższą jakość i jest przygotowywany po szczegółowych uzgodnieniach z klientem.