• Witamy na stronie internetowej ANTAQ New Technology
  • info@antaq.pl
ul. Hugo Kołłątaja 7/22

37-300 Leżajsk

Tel. +48 604 323 040

Zadzwoń teraz

Remonty urządzeń i maszyn

  • Home
  • Remonty urządzeń i maszyn

Usługi remontowe maszyn oraz urządzeń mechanicznych

Pierwszym krokiem przy produkcji jest przekazanie lub utworzenie niezbędnej dokumentacji. Według opracowania zostają realizowane kolejne kroki przy produkcji prototypu danego przedmiotu, po czym jeżeli jest to konieczne przeprowadzane są badania oraz odbiór prototypu przez klienta.

Naprawy maszyn do obróbki metali

Nasza oferta obejmuję detaliczną produkcję urządzeń mechanicznych oraz masową produkcję urządzeń dedykowanych do zakładów produkcjach. Istnieje możliwość wyprodukowania urządzenia według dokumentacji dostarczonej przez Klienta lub na podstawie własnych projektów.

Remonty urządzeń i maszyn budowlanych

Aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów inwestujemy zarówno w wiedzę jak i park maszynowy. W naszej firmie obróbka metali odbywa się głównie na maszynach opartych na systemach CNC, dzięki temu gotowe produkty i elementy są idealnym odwzorowaniem dokumentacji klienta.

Tulejowania i kalibrowanie otworów

Działalność firmy ANTAQ ma w swoim zakresie projektowanie, produkcje, montaż oraz rozruch linii technologicznych dla każdej z branży przemysłu. Przed każdym zleceniem zostaje opracowana szczegółowa wizualizacja procesów technologicznych.

Naprawy i regeneracje siłowników

Nasza firma jest wiodącym producentem stalowych elementów konstrukcyjnych. Oferta skierowana jest głównie do firm krajowych jak i zagranicznych. Konstrukcje sporządzane są wg. założeń klienta.

Regeneracje oraz naprawy lemieszy, łyżek, masztów

Zajmujemy się wszelkiego rodzaju naprawami i regeneracją: lemieszy, łyżek, masztów, itp. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie.